- Zgłoś się osobiście do Rejestracji Przychodni w Karczewie lub Sobiekursku z dowodem osobistym i poproś o uruchomienie e-rejestracji. Możesz także poprosić o uruchomienie e-rejestracji dla dziecka lub twojego podopiecznego.
- Otrzymasz wydruk z hasłem do systemu e-rejestracja.
- Wejdź na stronę http://erejestracja.przychodniakarczew.pl i zaloguj się do systemu, podając jako LOGIN swój pesel (lub podopiecznego) i hasło z wydruku.
- Pamiętaj, aby hasło po pierwszym zalogowaniu, zmienić "na własne".
- Instrukcja korzystania z systemu e-rejestracja, dostępna jest Tu: e-rejestracja dla pacjenta
Szanowni Pacjenci
W celu ograniczenia osobistego stawiennictwa w Przychodniach w Karczewie i Sobiekursku w związku z Pandemią spowodowaną Koronawirusem, istnieje możliwość zgłoszenia zdalnego zapotrzebowania na recepty.
Zgłoszenia można dokonać wyłącznie pozostawiając pisemną prośbę w rejestracji lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w treści maila proszę koniecznie podać imię, nazwisko i adres)
Jeżeli nie posiadają Państwo Internetowego Konta Pacjenta, „kod dostępu” do recepty można otrzymać poprzez kontakt telefoniczny z Rejestracją.
Zastrzegamy sobie czas na wystawienie recepty do pięciu dni roboczych.
Poniżej przedstawiamy uproszczony schemat działania e-recepty.

Jak uzyskać dostęp do e-rejestracji
Instrukcja obsługi systemu e-rejestracja
Wszelkie problemy i pytania związane z systemem e-rejestracji, prosimy zgłaszać za pomocą formularza: Kontakt z administratorem
Prosimy, aby osoby dorosłe nie zapisywały się do Lekarzy Pediatrów, gdyż taka wizyta nie może zostać zrealizowana, a niepotrzebnie tylko blokuje termin. Lista Lekarzy Internistów i Lekarzy Pediatrów znajduje się pod tym adresem.
Uwaga !
W przypadku zapotrzebowania na "reset hasła" do systemu e-rejestracji, należy udać się z dokumentem tożsamości do Rejestracji w Karczewie. Nie ma możliwości zdalnego "resetu hasła" do systemu e-rejestracji.
Szanowni Rodzice i Opiekunowie
E-rejestracja do lekarzy pediatrów jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla dzieci chorych. Zapisy dla dzieci zdrowych przyjmowane są telefonicznie lub poprzez osobiste stawiennictwo.

