Szanowni Państwo

W oparciu o wytyczne Ministra Zdrowia , Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Krajowej Izby Fizjoterapeutów ,SPZZLO w Karczewie z dniem  11.05.2020 wznawia działalność Pracowni Fizjoterapii dedykowanej  wyłącznie mieszkańcom miasta i gminy Karczew ( zasady kwalifikacji i niezbędne dokumenty w tym dowód osobisty pozostają bez zmian )

Mając na względzie bezpieczeństwo Pacjentów i Personelu  prosimy o szczegółowe zapoznanie się z zasadami epidemiologicznymi opracowanymi przez Krajową Izbę Fizjoterapeutów, które będą obowiązywać podczas świadczenia  usług z zakresu fizjoterapii ambulatoryjnej .

Celem usprawnienia procedury i skrócenie czasu pobytu na terenie Gabinetu Fizjoterapii ,prosimy o wypełnienie ankiety preselekcyjnej i zabranie jej na umówioną wizytę .

W przypadku braku takiej możliwości ankietę należy wypełnić po zgłoszeniu się  na planowane zabiegi .

Powyższe działania zostały podjęte, celem zapewnienia bezpieczeństwa Naszym Pacjentom oraz Personelowi  udzielającemu świadczeń zdrowotnych .

Jednocześnie informuję ,że  zapisy na nowe  zabiegi fizjoterapii w chwili obecnej  zostają wstrzymane do odwołania, realizujemy wyłącznie pacjentów  już zapisanych na bieżąco, dołożymy wszelkich starań aby nadrobić zaległości wynikające z zamknięcia pracowni od marca.

Dziękuję Państwu za zapoznanie się z wytycznymi, zrozumienie sytuacji i współpracę  .

Piotr Banasiak

Dyrektor SPZZLO w Karczewie